news 3

Nέα

Ψυχωμένος Ποσειδώνας, άξιζε την νίκη!

0 comments

Ο Ποσειδώνας Καλαμαριάς ήταν αποφασιστικός και ψυχωμένος, πάλεψε για την νίκη μέσα στο γήπεδο της Πυλαίας και την άξιζε, αλλά τελικά έμεινε στο 1-1 με αντίπαλο την Μαλακοπή!

Η ομάδα του Φώτη Μαζουλουξή άνοιξε το σκορ στο 26ο λεπτό με τον Χρήστο Μυλωνά, με την Μαλακοπή να φτάνει στην ισοφάριση στο 45ο λεπτό με τον Μουρατίδη.

Οι δύο ομάδες στο δεύτερο ημίχρονο έδωσαν αρκετές μάχες σε όλες τις γραμμές, όμως το 1-1 παρέμεινε ανέπαφο μέχρι την λήξη.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-1

Σκόρερ: Μυλωνάς (26’), Μουρατίδης (45’)

Διαιτησία: Μιχούλιας (Νικολαϊδης – Μερκενίδης)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: Κωφός, Σιδέρης, Τάνγκου, Προδρομίδης, Πηρουνάκης, Παναγιωτίδης, Ζαραγκούλιας, Μουρατίδης, Κωνσταντίνου, Χατζής, Φεντάνης

Αγωνίστηκαν επίσης οι: Καλλιάκης, Κουστράβας, Λαμπαδάριος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς: Χατζόπουλος, Τασιούλας, Τσιότσης, Κάκαλος, Φάκκας, Κουτσουπιάς, Μυλωνάς, Χοντζιάς, Μπίμπα, Κεραμιδάς, Φουρκιώτης